![](/_nw/0/s62617480.jpg)
Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому постійно потрібно формувати навички щодо ведення здорового способу життя.
![](/_nw/0/s26172796.jpg)
З цією метою до Всесвітнього дня здоров'я для студентів коледжу було організовано зустріч з лікарем Мартиненко Надією Степанівною. Почули змістовну лекцію, відповіді на свої питання та смакували запашним трав'яним чаєм.
![](/_nw/0/s67129965.jpg)
|