Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Якщо вас хвилюють проблеми,

Якщо вам цікаві ви самі в цьому світі,

Якщо ви прагнете знайти вихід з важких ситуацій,

Якщо вам цікаво навчитися бути готовим долати життєві безладдя,

То ви маєте право часто, зрідка, іноді - як вийде

Звернутися до психолога особисто, або написати листа

на електронну адресу hromadskanina@ukr.net

Поради першокурснику

 

Поради, які перед вами, дорогі наші молодші друзі-першокурсники, може дати кожен, бо й не так давно були на вашому місці, були невпевненими, необізнаними з правилами студентського життя, незнайомі з викладачами й між собою. У новому колективі неможливо обійтись без проблем: то тебе зрозуміли не так, а то ще не маєш друзів, які б тебе підтримали й ти боїшся відповісти на парі не правильно.

Тому – перша порада: ніколи не відступати назад, не впадати у відчай! Буває, що «сильніші» гноблять тихих і боязких (ця проблема часто зустрічається у групах), а ті здаються й мовчать. Корисна приказка «Мовчання – золото», тільки не в цьому випадку. Тож друга порада: відстоювати твердо свою думку, не бути хамелеоном! А щоб мати багато друзів, стати душею групи, в першу чергу потрібно самому захотіти потоваришувати. Отже, третя порада: бути товариськими, щирими, відкритими до нових знайомств! 

З перших днів потрібно наполегливо працювати на парах, не соромитись відповідати, показувати свої знання, бути старанними – тобто порада четверта:працювати на свій авторитет, який згодом запрацює на вас! Викладачі оцінять ваше бажання вчитися й допоможуть розкрити свій потенціал. 

Щоб бути здоровими та бадьорими, важливо приділяти не меншу увагу спорту, брати участь у змаганнях і сказати шкідливим звичкам «Геть!». Досить серйозна п’ята порада: вести здоровий спосіб життя!

А щоб показати себе всім з кращої сторони, відкрити прихований талант, отримувати задоволення від цікавого проводження часу, впливати на хід подій, зробити наш «дім» кращим – шоста порада: брати участь у громадсько-корисних справах. Якщо ти, друже, – творча, цікава, товариська особистість, то успіх прийде до тебе неодмінно. Тому – сьома магічна порада: працювати й перемагати! Залишається лише побажати успіхів у починаннях!Порада восьма – не переставайте мріяти!

А хтось, може, боявся покинути рідне гніздечко, не звик до самостійного життя, без опіки батьків – не панікуйте. Гуртожиток стане для вас другим домом. Тут ви знайдете не тільки тих, хто опікуватиметься вами, а й тих, хто навчить робити в житті самостійні кроки. А це, повірте, так важливо! Якщо в перші дні перебування в новому колективі у вас з’явиться страх перед новим і невідомим, то не розмірковуйте довго, чи варто бути активним, чи вистачить часу на все, а пірнайте з головою в це бурхливе море – і страх, наче рукою, зніме. Запам’ятайте дев’яту пораду: кожен підкоряє собі час, і при вашому бажанні його вистачає на все. Тож до праці над собою!І десята, надзвичайно важлива порада – ідіть по життю з посмішкою. Умійте посміятися й над своїми помилками, бо сміх – це життєвий вітамін. 

Радійте! Цікаве життя у коледжі дається один раз у житті, воно – неповторне! 
В закладі проводяться різноманітні вечори, дискотеки, зустрічі, конференції. Не лінуйся їх відвідувати! Не проспи цікавого – згодом буде що згадати! 
Успіхів Вам! Натхненного оволодіння професією! Яскравого студентського життя!

Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031